Spoštovani starši, učenci,

na podlagi sklepa Vlade RS in okrožnice Ministrstva za izobraževanje z dne, 12. 11. 2020

VAS OBVEŠČAMO,

da se bo delo na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda od 16. 11. 2020 naprej NADALJEVALO.

• Učenci 1.triletja (1. 2. in 3. razred) bodo za delo uporabljali aplikacijo Easistent in elektronsko pošto.
  • Učenci 4. in 5. razreda bodo za delo uporabljali elektronsko pošto in ZOOM videokonferenco.
  • Učenci od 6. do 9. razreda bodo  za delo uporabljali spletne učilnice Arnes.

Navedene oblike dela trajajo do preklica, oziroma do novega obvestila.

Priporočamo vam, da dosledno spremljate obvestila na spletni strani šole, FB profilu šole.

Elektronski naslovi učiteljev in strokovnih delavcev so dostopni na spletni strani šole v zavihku »Starši in šola«. Želimo si uspešnega sodelovanja in čimprejšnji povratek v šolske učilnice.

Hvala za razumevanje!