Likovno nadarjeni učenci osnovnih šol naše občine, smo se 5.10.2018, udeležili 28. srečanja mladih likovnih ustvarjalcev imenovanega Ex-Tempore. Z naše šole smo se tega dogodka udeležile tri učenke Maša Jagodnik, Laura Kresevič in Kaja Kinkela.

Vsi skupaj smo se zbrali v Ilirski Bistrici, od tam pa se z avtobusom odpeljali v Knežak. Ko smo prispeli, smo pomalicali, nato pa s svojimi likovnimi potrebščinami odrinili proti gradu Kalec. Po 20 minutni hoji smo prispeli na cilj. Vsak učenec je našel miren kotiček in si izbral, kaj bo risal, nato pa je z izbranimi materiali začel ustvarjati.Ob 12.00 smo zaključili z risanjem ter se odpravili nazaj proti Knežaku. Tam smo pojedli kosilo v gostilni Zala, nato smo naredili razstavo in skupinsko sliko. Tako se je naš likovno-ustvarjalni dan zaključil.

Več na https://photos.app.goo.gl/XREBJdmiLR8nys347

(Visited 21 times, 1 visits today)
Dostopnost